Live Streaming - Web TVΑπευθείας μετάδοση

Η αποστολή της Ελλάδας για το Βαλκανικό Ιστιοπλοϊας

optimist 1Καταρτίστηκε η αποστολή της χώρας μας, ενόψει του Βαλκανικού Πρωταθλήματος Ιστιοπλοϊας το οποίο θα διεξαχθεί από τις 2 εώς τις 8 Σεπτεμβρίου στην Π. Φώκαια Αττικής.

Αναλυτικά:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPTIMIST 

1η ΟΜΑΔΑ

ΑΓΟΡΙΑ

  1. Χρήστος ΜΟΥΖΑΚΗΣ ‐ΝΟΤΚ
  2. Οδυσσέας ΣΠΑΝΑΚΗΣ‐ΙΟΠ
  3. Νίκος ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ‐ΝΟΕ
  4. Σπύρος ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΣ‐ΝΟΠΦ
  5. Νικόλαος ΓΚΙΩΝΗΣ‐ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ
  6. Ιάκωβος ΔΕΔΕΣ‐ΝΤΕΤΟΠΟΥΛΟΣ‐ΣΕΑΝΑΤΚ
  7. Ιάσων ΒΑΛΙΑΔΗΣ‐ΝΟΠΦ
  8. Νικόλαος ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ‐ΣΕΑΝΑΤΚ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

  1. Αριάδνη ΣΠΑΝΑΚΗ‐ΙΟΠ
  2. Μαρία ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΥ‐ΙΟΠ
  3. Μελίνα ΠΑΠΠΑ‐ΙΟΠ
  4. Κατερίνα ΚΡΙΤΣΙΑΝΗ‐ΝΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2η ΟΜΑΔΑ

Α. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

  1. Ιάσων ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΤΗΣ‐ ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
  2. Χρύσα ΜΑΡΙΝΟΥ‐ΝΑΟ ΒΟΥΛΑΣ

Β. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΥΒΟΙΚΟΥ

  1. Γεώργιος ΠΑΠΑΔΑΚΟΣ‐ ΑΛΚΥΩΝ ΝΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
  2. Ανδριάνα ΧΥΛΙΟΥ‐ ΙΟΠΟΡ

Γ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΔ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. Αναστάσης ΓΚΑΡΙΠΗΣ‐ΟΦΘ
  2. Γαλανή ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΙΔΟΥ-ΝΟΘ

Δ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΗΣΩΝ

  1. Φάνης ΖΗΣΗΣ‐ΝΟ ΧΙΟΥ
  2. Κατερίνα ΒΑΣΤΑΡΔΗ‐ΝΟ ΑΝΔΡΟΥ

Ε. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

  1. Παναγιώτης ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΣ – Ι.Ο. ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  2. Βιολέτα ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ‐ΟΕΝΑ ΒΟΛΟΥ

ΣΤ. ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΔ ΕΛΛΑΔΑΣ

  1. Παναγιώτης ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ‐ΝΑΣΚ ΑΙΟΛΟΣ
  2. Σταματίνα ΤΣΙΑΠΑΡΑ‐ΙΟ ΣΙΚΥΩΝΙΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ FINN 

  1. Ι. ΜΙΤΑΚΗΣ‐ ΝΟΕ
  2. Α. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ‐ΝΟΕ
  3. Π. ΔΑΒΟΥΡΛΗΣ‐ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 470 

  1. Π. ΜΑΝΤΗΣ‐ Π. ΚΑΓΙΑΛΗΣ‐ ΙΟΠ‐ΝΟΚΒ
  2. Β. ΠΑΠΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ‐ Ι. ΟΡΦΑΝΟΣ‐ΙΟΠ
  3. Μ. ΜΠΟΖΗ‐Ρ. ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ‐ ΝΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  4. ΑΙΚ. ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ‐ Φ. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ‐ΙΟΠ

      ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LASER STD 

  1. Ε. ΧΕΙΜΩΝΑΣ‐ΝΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
  2. Α. ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ‐ΝΟΠΦ
  3. Χ. ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΗΣ‐ΕΝΟΑ
  4. Θ. ΤΣΑΡΑΜΥΡΣΗΣ‐ΙΟΠ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LASER RADIAL 

  1. Β. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ‐ΙΟΠ
  2. Α. ΦΑΚΙΔΗ‐ΕΝΟΑ
  3. Μ. ΒΛΑΧΟΥ‐ΝΟΠΦ
  4. Α. ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ‐ΝΟ Ν. ΠΑΛΑΤΙΩΝ ΩΡΩΠΟΥ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LASER 4.7

  1. Α. ΚΑΤΣΙΝΗΣ‐ΝΟΚΒ
  2. Α. ΜΟΝΟΣ‐ΣΕΑΝΑΤΚ
  3. Δ. ΜΠΑΡΟΥΞΗΣ‐ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.Π.
  4. Ι. ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ‐ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  5. Β. ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ‐ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  6. Α. ΚΑΛΑΙΤΖΗ‐ΝΟ ΑΙΓΙΝΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ LASER RADIAL ΑΝΔΡΩΝ 

  1. Κ.ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ‐ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
  2. Λ. ΖΑΜΙΤ‐ΝΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 420 

  1. Β. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ‐Ο. ΜΠΑΤΣΗΣ ‐ΙΟΠ
  2. Τ. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ‐Δ.ΤΑΣΣΙΟΣ‐ΝΟΤΚ
  3. Ε. ΔΡΟΥΓΚΑ‐Ε. ΒΑΡΔΑΛΗ‐ΝΟΤΚ
  4. Σ. ΜΠΑΚΑΤΣΙΑ‐Ν. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ‐ΝΟΤΚ

Add a Comment

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.


Close