Ο ΝΑΟΚΘ τίμησε τους αθλητές και τις αθλήτριες του που διακρίθηκαν το 2019

Την ετήσια εκδήλωσή του για τη βράβευση των αθλητών και αθλητριών  που διακρίθηκαν την χρονιά που πέρασε και την κο΄΄η της πρωτοχρονιάτικης πίτας του πραγματοποίησε ο ΝΑΟΚΘ.

Την ετήσια εκδήλωσή του για τη βράβευση των αθλητών και αθλητριών  που διακρίθηκαν την χρονιά που πέρασε και την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του πραγματοποίησε ο ΝΑΟΚΘ.

Η εκδήλωση πραγματοποιήθηκε στο Θέατρο «οδού Χιλής» παρουσία αθλητών, γονέων και μελών του ομίλου. Χαιρετισμούς απηύθυναν ο Δήμαρχος Καλαμαριάς Γιάννης Δαρδαμανέλης, αντιδήμαρχοι και δημοτικοί σύμβουλοι του Δήμου, οι Βουλευτές Γιάννης Αμανατίδης και Κωνσταντίνος Γκιουλέκας καθώς και εκπρόσωποι της Περιφέρειας. 

Τιμήθηκαν οι εξής αθλητές και αθλήτριες:

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

  1. Ο ΓΚΑΙΔΑΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ αθλητής του τμήματος Κωπηλασίας τιμάται σήμερα για την 1η Πανευρωπαική νίκη του στο 2πλο σκιφ Ανδρών κάτω των 23  στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα που έγινε στα Γιάννενα και την 1η πανελλήνια νίκη  στο 2 πλο σκιφ ανδρών στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2019. 
  2. Η ΒΑΡΒΕΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΑ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας τιμάται σήμερα για την 3η πανευρωπαική νίκη στο 2πλο σκιφ Γυναικών κάτω των 23 που έγινε στα Γιάννενα και την 3η πανελλήνια νίκη στο σκιφ γυναικών κάτω των 23 στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2019.
  3. Ο ΣΟΥΛΑΡΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ αθλητής του τμήματος Κωπηλασίας για την 1η πανελλήνια νίκη στο 2πλο σκιφ ανδρών κάτω των 23 στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  4.  ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 2η πανελλήνια νίκη στο 4απλο σκιφ κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  5.  ΣΑΛΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 2η πανελλήνια νίκη στο 4απλο σκιφ κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  6. Η ΡΟΦΑΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ αθλήτρια του τμήματος κωπηλασίας για την 2η πανελλήνια νίκη στο 4απλο σκιφ κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  7. Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ αθλήτρια του τμήματος κωπηλασίας για την 2η πανελλήνια νίκη στο 4απλο σκιφ κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  8. Ο ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ αθλητής του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η πανελλήνια νίκη στο 2πλο σκιφ παίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  9. Ο ΜΟΣΧΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ αθλητής του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η πανελλήνια νίκη στο 2πλο σκιφ παίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  10. Ο ΑΡΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ αθλητής του τμήματος Κωπηλασίας για την 1η θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας 2019.
  11. Ο Τατσίδης Αναστάσιος αθλητής του τμήματος Κωπηλασίας τιμάται σήμερα για την 1η θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας 2019.
  12. H ΓΙΑΛΟΓΛΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η θέση 4απλό κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης 2019.
  13. Η ΚΑΝΑΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η θέση στο 4απλο κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης 2019.
  14. Η ΒΑΡΔΑΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η θέση στο 4απλο κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης 2019.
  15. Η ΣΩΤΗΡΟΥΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η θέση στο 4απλο κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης 2019.
  16. Η ΔΡΙΛΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ αθλήτρια του τμήματος Κωπηλασίας για την 3η Θέση στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας.

ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ ΤΡΙΓΩΝΟΥ

  1. Ο ΚΟΤΖΑΚΟΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ αθλητής του τμήματος Ιστιοπλοΐας τριγώνου για την πρόκριση του στην Εθνική ΟΠΤΙΜΙΣΤ
  2. Ο ΚΟΡΙΖΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ αθλητής του τμήματος Ιστιοπλοΐας τριγώνου για την πρόκριση του στην εθνική LASER 4.7

ΑΝΟΙΧΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ 

  1. Στο σκάφος ΕΝΑΛΛΑΞ με κυβερνήτη  τον Τσακαλή Θόδωρο για την 3η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ Ι 18/5/2019
  2. Στο σκάφος ΒLUE DOG III με κυβερνήτη τον Αβραμίδη Βασίλη για την 2η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ Ι 18/5/2019
  3. Στο σκάφος ΜΥΤΙΛΑΝΑ με κυβερνήτη τον Γιαγκουλάκη Γιώργο για την 1η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ Ι 18/5/2019.
  4. Στο σκάφος ΒΟΡΡΑΣ με κυβερνήτη  με κυβερνήτη τον Μεταξιώτη Στέφανο για την 3η θέση στην κατηγορία ORC I στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ Ι 18/5/2019.
  5. Στο σκάφος ΠΑΡΑΛΟΣ με κυβερνήτη  τον Καραμητσόπουλο Σωκράτη  για την 2η θέση στην κατηγορία ORC I στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ Ι 18/5/2019.
  6. Στο σκάφος ΒΑΧΙΜΟΥΣ με κυβερνήτη τον Μπαξεβάνη Θανάση για την 1η θέση στην κατηγορία ORC I στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ Ι 18/5/2019.
  7. Στο σκάφος ΑΡΙΩΝ με κυβερνήτη τον Καβαρτινου νίκο για την 3η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΑΚΤΕΣ Ι 19/5/2019.
  8. Στο σκάφος ΜΥΤΙΛΑΝΑ με κυβερνήτη τον Γιαγκουλάκη Γιώργο για την 2η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΑΚΤΕΣ Ι 19/5/2019
  9. Στο σκάφος ΚΡΑΚΕΝ με κυβερνήτη   τον Μαράκη Δημήτρη   για την 1η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΑΚΤΕΣ Ι 19/5/2019.
  10. Στο σκάφος ΠΑΡΑΛΟΣ με κυβερνήτη   τον Καραμητσόπουλο Σωκράτη για την 3η θέση στην κατηγορία ΟRC I στον αγώνα ΑΚΤΕΣ Ι 19/5/2019
  11. Στο σκάφος ΙΝΤΕΓΚΡΑΛΕ με κυβερνήτη τον Ζαμπέτογλου Σωτήρη για την 2η θέση στην κατηγορία ΟRC I στον αγώνα ΑΚΤΕΣ Ι 19/5/2019.
  12. Στο σκάφος ΒΑΧΙΜΟΥΣ με κυβερνήτη τον Μπαξεβάνη Θανάση για την 1η θέση στην κατηγορία ORC I στον αγώνα ΑΚΤΕΣ Ι 19/5/2019
  13. Στο σκάφος ΑΡΙΩΝ με κυβερνήτη τον Καβαρτίνου Νίκο για την 3η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ ΙΙ 21/9/2019
  14. Στο σκάφος ΕQUINOX με κυβερνήτη τον Ματσικίδη Γιώργο για την 2η θέση στην κατηγορία ΟRC CLUB στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ ΙΙ 21/9/2019
  15. Στο σκάφος ΜΥΤΙΛΑΝΑ με κυβερνήτη τον Γιαγκουλάκη Γιώργο για την 1η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΠΕΡΑΙΑ ΙΙ 21/9/2019.
  16. Στο σκάφος BLUE DOG III με κυβερνήτη τον Αβραμίδη Βασίλη για την 3 θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΑΚΤΕΣ ΙΙ 22/9/2019
  17. Στο σκάφος EQUINOX με κυβερνήτη τον Ματσικίδη Γιώργο για την 2η θέση στην κατηγορία ORC CLUB στον αγώνα ΑΚΤΕΣ  ΙΙ 22/9/2019
  18. Στο σκάφος ΜΥΤΙΛΑΝΑ με κυβερνήτη τον Γιαγκουλάκη Γιωργο για την 1η θέση στην κατηγορία ΟRC CLUB στον αγώνα ΑΚΤΕΣ ΙΙ 22/9/2019.

ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

  1. Ο ΓΚΟΓΚΙΑΝ ΑΡΘΟΥΡ αθλητής του τμήματος ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ τιμάται σήμερα για την 2η θέση στο C2 1000m ανδρών , την 2η θέση στο C1 200M ανδρών , την 3η θέση στο C1 1000M ανδρών και την 3η θέση στο C1 5000M ανδρών στο πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  2. Ο ΓΡΑΤΣΩΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ αθλητής του τμήματος ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ τιμάται σήμερα για την 2η θέση στο C2 1000M ανδρών στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα 2019.
  3. Ο ΔΟΥΜΠΛΑΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ αθλητής του τμήματος ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ τιμάται σήμερα για την 2η θέση στο C1 200M εφήβων , την 3η θέση στο C1 1000M εφήβων και την 3η θέση στο C1 5000 M εφήβων στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2019.
  4.  Ο ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ αθλητής του τμήματος ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ τιμάται σήμερα για την 2η θέση στο Κ2 200Μ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης 2019.
  5. Ο ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ αθλητής του τμήματος ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ τιμάται σήμερα για την 2η θέση στο Κ2 200Μ στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ανάπτυξης 2019.

Φέτος στον ΝΑΟΚΘ ξεκίνησε ένα καινούργιο τμήμα ένα τμήμα special Olympics για το άθλημα του ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ και της κλειστής κωπηλασίας με την βοήθεια της προπονήτριας κυρίας Θεοδότου Αντωνίας . Τα παιδιά ήδη συμμετείχαν στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας που πραγματοτοποίηθηκε τον Δεκέμβριο.

  • Τιμήθηκε για την συμμετοχή της στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας ή αθλήτρια Νεοχορλή  Αλεξάνδρα.
  • Τιμήθηκε για την συμμετοχή του στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας ο αθλητής Κύρικος Σαμαράς 
  • Τιμήθηκε για την συμμετοχή του στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστής κωπηλασίας ο αθλητής Κοσμάς Καρίκας.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

  1. Ο Ερμείδης Γρηγόρης τιμήθηκε  για την προσφορά του στο τμήμα κωπηλασίας.
  2. Ο Μάνθος Γκάρος τιμήθηκε για την προσφορά του στο τμήμα Κωπηλασίας
  3. Ο Κοσμόγλου Στράτος τιμήθηκε για την προσφορά του στο τμήμα Ιστιοπλοίας .
  4. O Αλέξανδρος Περατικός τιμήθηκε για την προσφορά του στο τμήμα ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmailby feather

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Next Post

Τίμησε τους πρωταθλητές του ο Ν.Ο.Θ σε λαμπρή τελετή

Όπως κάθε χρόνο έτσι και φέτος ο Ναυτικός Όμιλος Θεσσαλονίκης τίμησε τους πρωταθλητές και τις πρωταθλήτριες του σε μια λαμπρή τελετή παράλληλα με την κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας του ομίλου.
Close