Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/navysports.gr/httpdocs/wp-content/themes/seek/assets/libraries/breadcrumb-trail/inc/breadcrumbs.php on line 252

Το πρόγραμμα των ελληνικών συμμετοχών στο Βαλκανικό της κωπηλασίας

Παρουσία σε όλα τα αγωνίσματα του Βαλκανικού πρωταθλήματος που θα διεξαχθεί στη λίμνη της Καστοριάς το σαββατοκύριακο 10-11 Σεπτεμβρίου θα έχει η ελληνική εθνική ομάδα…

colage-2Παρουσία σε όλα τα αγωνίσματα του Βαλκανικού πρωταθλήματος που θα διεξαχθεί στη λίμνη της Καστοριάς το σαββατοκύριακο 10-11 Σεπτεμβρίου θα έχει η ελληνική εθνική ομάδα.

Αναλυτικά και σύμφωνα με το πρόγραμμα των αγώνων η σύνθεση των ελληνικών πληρωμάτων έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 10/09

ΩΡΑ: 09.30   ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Μπιτζιλαίου-Μπούρμπου Ε.-Γεωργούδη-Μπούρμπου Χ

ΩΡΑ: 09.45   ΣΚΙΦ ΠΑΙΔΩΝ

Σχιζοδήμος Γρηγόρης

ΩΡΑ: 10.00   ΔΙΠΛΟ ΣΚΙΦ ΠΑΙΔΩΝ

Κοκκινίδης Ηλίας-Κουδούνας Ηλίας

ΩΡΑ: 10.15    ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΕΦΗΒΩΝ

Κουκούτης-Παλαιοπάνος-Γιάννατζης-Στάμος

ΩΡΑ: 10.30    ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Νίκα-Κουκλοτίδου-Πέργουλη-Τσαμοπούλου

ΩΡΑ: 10.45     ΔΙΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΕΦΗΒΩΝ

Βαρδάκας Κ-Γραμμενιάτης Α.

ΩΡΑ: 11.00      ΣΚΙΦ ΕΦΗΒΩΝ

Σακκάς Δημήτρης

ΩΡΑ: 11.15      ΔΙΠΛΟ ΣΚΙΦ ΕΦΗΒΩΝ

Στέργιακας Χ.-Δεμέλης Ν.

ΩΡΑ: 11.30     ΣΚΙΦ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Νόνη Ισμήμη

ΩΡΑ: 11.45     ΔΙΠΛΟ ΣΚΙΦ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Κυρίδου Μ-Σταμπόλκου Μ

ΩΡΑ: 12.00      ΟΚΤΑΚΩΠΟΣ ΠΑΙΔΩΝ 

Νάστος-Χατζησαββίδης-Μαχαιρίδης-Ζαβαντίας-Υψηλάντης-Καραπατογλου-Γραμμενιάτης-Οικονόμου-Λιούγκος (πηδαλ.)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 11/09        

ΩΡΑ: 09.30    ΤΕΤΡΑΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΠΑΙΔΩΝ

Νάστος-Μαχαιρίδης-Ζαβαντίας-Υψηλάντης

ΩΡΑ: 09.45    ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Σταμπόλκου-Κυρίδου-Νόνη-Λαμπριανίδου

ΩΡΑ: 10.00     ΟΚΤΑΚΩΠΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Νίκα-Κουκλοτίδου-Πέργουλη-Τσαμοπούλου-Μπιτζηλαίου-Μπούρμπου Ε-Γεωργούδη- Μπούρμπου Χ.-Ζαφειρίου (πηδαλ)

ΩΡΑ: 10.15     ΔΙΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΠΑΙΔΩΝ

Υψηλάντης Π-Καραπατογλου Ι.

ΩΡΑ: 10.30     ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΕΦΗΒΩΝ

Ντινενης-Στέργιακας-Σαξξας-Δεμελης

ΩΡΑ: 10.45      ΔΙΚΩΠΟΣ ΑΝΕΥ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Γεωργούδη Μαργ-Μπούρμπου Χρ.

ΩΡΑ: 11.00       ΣΚΙΦ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Κουκλοτίδου Δήμητρα

ΩΡΑ: 11.15      ΤΕΤΡΑΠΛΟ ΣΚΙΦ ΠΑΙΔΩΝ

Σχιζόπουλος-Σιδέρης-Κοκκινίδης-Κουδούνας

ΩΡΑ: 11.30       ΔΙΠΛΟ ΣΚΙΦ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

Σταμπόλκου Μαρ-Κυρίδου Μαρ

ΩΡΑ: 11.45       ΟΚΤΑΚΩΠΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

Βαρδάκας-Γραμμενιάτης-Στάμος-Γιάννατζης-Παλαιοπάνος-Κουκούτης-Σωτηρακόπουλος-Παπακωνσταντίνουζ–Λιούγκος (πηδαλ).

 

FacebooktwitterpinterestlinkedinmailFacebooktwitterpinterestlinkedinmailby feather

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

Next Post

Τα βλέμματα στην Καστοριά για το Βαλκανικό πρωτάθλημα κωπηλασίας

Με την συμμετοχή 194 αθλητών από 6 χώρες διεξάγεται το σαββατοκύριακο 10 και 11 Σεπτεμβρίου στην λίμνη της Καστοριάς το Βαλκανικό πρωτάθλημα Κωπηλασίας που αφορά στις κατηγορίες Εφήβων-Νεανίδων και Παίδων-Κορασίδων...
Close